U shërbyen kafe klientëve në lokale, arrestohen dy persona në Prizren

Kronikë e zezë

U shërbyen kafe klientëve në lokale, arrestohen dy persona në Prizren

Më: 25 mars 2020 Në ora: 10:30
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona në Prizren pasi që të njëjtit kanë kryer veprën “Mosveprim sipas dispozitave shëndetësore gjatë epidemisë”.

Policia ka njoftuar se të dyshuarit janë hasur në lokalet e tyre njëri në furrë duke u shërbyer klientëve kafe-pije.

Të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje për 48 orë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat