Vodhi 120 euro në një barnatore në Mitrovicë, arrestohet i dyshuari

Kronikë e zezë

Vodhi 120 euro në një barnatore në Mitrovicë, arrestohet i dyshuari

Më: 25 mars 2020 Në ora: 12:28
Foto Ilustrim

Një person është arrestuar në Mitrovicë pasi që i njëjti kishte hapur me forcë derën e një barnatore dhe kishte vjedhur nga arka 120 euro.

I dyshuari mashkull kosovar më pas është ndaluar nga punëtorët e sigurimit, gjatë ndalimit i dyshuari ka sulmuar viktimën mashkull kosovar.

Njësiti policor gjatë kontrollit tek i dyshuari ka gjetur dhe konfiskuar 116.40 euro, një sprej OL, një kaçavidë dhe një maskë.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim te prokurorit dërgohet në mbajtje

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat