Gruaja në Prizren rrah burrin, e bën për spital

Kronikë e zezë

Gruaja në Prizren rrah burrin, e bën për spital

Më: 26 mars 2020 Në ora: 09:35
Foto ilustrim

Një grua ka sulmuar fizikisht burrin e saj dhe është larguar në drejtim të panjohur.

Ngjarja ka ndodhur të martën (24 mars), rreth orës 21:30.

“Është raportuar se e dyshuara femër kosovare pas një mosmarrëveshje  ka  sulmuar fizikisht bashkëshortin e tij viktimën mashkull  kosovar dhe është larguar në drejti të panjohur. Viktima ka pranuar trajtim mjekësor”, thuhet në raportin 24 orësh të PK-së.

Siç njofton policia rasti po vazhdon të hetohet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat