Prishtinasja raporton në polici së i është zhdukur burri - Bota Sot
Prishtinasja raporton në polici së i është zhdukur burri

Kronikë e zezë

Prishtinasja raporton në polici së i është zhdukur burri

Më: 26 mars 2020 Në ora: 09:59
Foto ilustrim

Një grua nga Prishtina ka raportuar në polici se i është zhdukur burri.

“Ankuesja femër ka raportuar se bashkëshorti i saj është larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e tij”, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat