Arrestohen dhe dërgohen në mbajtje dy persona që vodhën ari në një shtëpi në Prishtinë

Kronikë e zezë

Arrestohen dhe dërgohen në mbajtje dy persona që vodhën ari në një shtëpi në Prishtinë

Më: 31 mars 2020 Në ora: 13:15
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona të dyshuar se kanë kryer vjedhje ditë më parë në një shtëpi në Prishtinë.

Në shtëpinë e cila gjendet në rrugën “Fahredin Vllasaliu”, të dyshuarit kanë hyrë më 17 mars rreth orës 23:23, nga ku kanë vjedhur stoli ari dhe një video-lojë.

Dy të dyshuarit, me vendim të prokurorit, janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat