Sulmohen policët në Mitrovicë - Bota Sot
Sulmohen policët në Mitrovicë

Kronikë e zezë

Sulmohen policët në Mitrovicë

Më: 8 prill 2020 Në ora: 10:35
Foto ilustrim

Policia arrestoi dje një person në Mitrovicë të Veriut.

I njëjti nuk kishte respektuar vendimin e qeverisë për masat kundër koronavirusit.

Për më tepër i dyshuari kishte qenë në ndikim të alkoolit nga ku edhe i kishte sulmuar policët.

I dyshuari pas kontrollimit mjekësor është mbajtur për gjashtë orë në stacionin policor  dhe me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat