​Mali në Lipjan përfshihet nga zjarri - Bota Sot
​Mali në Lipjan përfshihet nga zjarri

Kronikë e zezë

​Mali në Lipjan përfshihet nga zjarri

Më: 13 prill 2020 Në ora: 11:03
Foto ilustrim

Dje në Lipjan në rrethana të panjohura i është përfshi nga zjarri mali rreth 1.20 ari.

Zjarrfikësit kanë lokalizuar zjarri dhe më pas janë larguar nga vendi i ngjarjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat