Sherr për pronat/ Përplasen me thika e sende të forta 2 familje, 3 të plagosur - Bota Sot
Sherr për pronat/ Përplasen me thika e sende të forta 2 familje, 3 të plagosur

Kronikë e zezë

Sherr për pronat/ Përplasen me thika e sende të forta 2 familje, 3 të plagosur

Më: 5 maj 2020 Në ora: 21:18
Ilustrim

Konflikt për motive pronesie mes dy familjeve në Ksamil. Raportohet per 3 persona te plagosur, gjate konfliktit mes familjeve Pollo e Ziflaj ne Ksamil.

Ne vendngjarje kane shkuar efektive te policise se Sarandes dhe nje grup i FNSH.

Jane shoqeruar dy persona ne Komisariatin e Sarandes, ndersa 3 te tjere po marrim mjekim ne spital. Familjet jane konfliktuar me thika dhe mjete te forta. Policia po vazhdon hetimet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat