Gjuan me armë zjarri në Prizren, pastaj largohet - Bota Sot
Gjuan me armë zjarri në Prizren, pastaj largohet

Kronikë e zezë

Gjuan me armë zjarri në Prizren, pastaj largohet

Më: 17 maj 2020 Në ora: 10:12
Ilustrim

Mbrëmë në Prizren raportohet se një mashkull kosovar në oborrin e dy viktimave meshkuj kosovarë dyshohet se kishte gjuajtur me armë zjarri e më pas ishte larguar.

Nuk raportohet për ndonjë person të lënduar.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore por nuk është gjetur ndonjë dëshmi.

 Me urdhër të prokurorit është kontrolluar shtëpia e të dyshuarit por nuk është gjetur asgjë e dyshuar dhe as nuk është hasur i dyshuari. Rasti vazhdon të hetohet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat