Policia jep detaje për aksidentin në të cilin u përfshi Ermal Fejzullahu

Kronikë e zezë

Policia jep detaje për aksidentin në të cilin u përfshi Ermal Fejzullahu

Më: 22 maj 2020 Në ora: 18:52
Foto ilustrim

Këngëtari  Ermal Fejzullahu është përfshirë në një aksident trafiku te Mensa e Studentëve në Prishtinë.

Rastin  e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prishtinës, Bajram Krasniqi.

Krasniqi tha  se nuk ka persona të lënduar dhe bëhet fjalë për vet-aksident.

“Policia është njoftuar pak minuta më parë për një vet-aksident te Mensa e Studentëve. Është vetëm një veturë e përfshirë. Nuk ka asnjë person të lënduar. Policia po qëndron në vendin e ngjarjes”, tha Bajram Krasniqi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat