Aksident mes një veture dhe një motoçiklete në “Rrugën B” në Prishtinë - Bota Sot
Aksident mes një veture dhe një motoçiklete në “Rrugën B” në Prishtinë

Kronikë e zezë

Aksident mes një veture dhe një motoçiklete në “Rrugën B” në Prishtinë

Më: 23 maj 2020 Në ora: 20:20
Foto ilustrim

Në rrethrrotullimin e lagjes Rruga B në Prishtinë, pak më herët ka ndodhur një aksident.

Në një video të siguruar media të përfshira në aksident janë një motoçikletë dhe një veturë, derisa për të lënduar akoma nuk dihet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat