​Tenton ta godas policin në QKUK - Bota Sot
​Tenton ta godas policin në QKUK

Kronikë e zezë

​Tenton ta godas policin në QKUK

Më: 25 maj 2020 Në ora: 11:25
QKUK

Një person brenda në emergjencën e QKUK-së ka kanosë dhe tentuar ta sulmojë zyrtarin policor i cili kishte qenë në punë sekondare.

I dyshuari kishte qen nën ndikim të alkoolit të cilit iu ka bërë matja dhe ka rezultuar 0.76 promil.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është liruar, rasti procedohet në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat