Hajnat ja thyen banesën ditën e bajramit, pronari: Gjërat që na more për ilaqë mos tu gjetshin - Bota Sot
Hajnat ja thyen banesën ditën e bajramit, pronari: Gjërat që na more për ilaqë mos tu gjetshin

Kronikë e zezë

Hajnat ja thyen banesën ditën e bajramit, pronari: Gjërat që na more për ilaqë mos tu gjetshin

Më: 25 maj 2020 Në ora: 20:50
Foto Ilustrim

 

Një banesë në lagjen “Arbëria”, në Prishtinë ka qenë cak për vjedhje ditën e djeshme.

Me sa duket, pronari i kësaj banese ka dalë për të festuar Bajramin, dhe se gjatë kësaj kohe i janë vjedhur gjësende nga prona e tij.

Me anë të një shkrimi ai ka reaguar, duke dërguar porosi tek personi që kreu vjedhjen, shkruan Indeksonline.

“Ato gjëra me vler qa I ke mar për ilaq të fmive most u gjetshin, marre duhet met ardh besoj pe din ku je kon allahu tvraft dit bajrami”, ka shkruar mes tjerash ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat