Largohet një i mitur nga strehimorja në Prishtinë - Bota Sot
Largohet një i mitur nga strehimorja në Prishtinë

Kronikë e zezë

Largohet një i mitur nga strehimorja në Prishtinë

Më: 27 maj 2020 Në ora: 11:20
Foto ilustrim

Një person i mitur është larguar nga strehimorja në Prishtinë dhe nuk është kthyer më.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 16:50, raporton policia.

“Raportohet se viktima mashkull kosovar (i mitur) është larguar nga strehimorja dhe nuk është kthyer më. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat