​Rrihen mes vete 10 persona ne Ferizaj - Bota Sot
​Rrihen mes vete 10 persona ne Ferizaj

Kronikë e zezë

​Rrihen mes vete 10 persona ne Ferizaj

Më: 28 maj 2020 Në ora: 10:18
Foto ilustrim

Policia në Ferizaj ka arrestuar dhjetë të dyshuar meshkuj kosovarë pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshja janë rrahur mes veti.

Si pasojë, shtatë prej tyre kanë pranuar trajtim mjekësor.

Policia nuk ka bërë të ditur arsyet që çuan deri në konfrontim fizik të këtyre dhjetë personave.

Të gjithë të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje .

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat