Vetëm 3 të arrestuar gjatë 24 orëve për moszbatim të masave ndaj COVID-19 - Bota Sot
Vetëm 3 të arrestuar gjatë 24 orëve për moszbatim të masave ndaj COVID-19

Kronikë e zezë

Vetëm 3 të arrestuar gjatë 24 orëve për moszbatim të masave ndaj COVID-19

Më: 29 maj 2020 Në ora: 10:38
Ilustrim

Në raportin 24 orësh, Policia e Kosovës ka njoftuar se janë arrestuar vetëm 3 persona për mosrespektim të masave ndaj pandemisë Covid-19, shkruan Literal Media.

Sipas këtij raporti, të arrestuarit janë nga rajoni i Gjilanit, Gjakovës dhe Mitrovicës.

Tabela e plotë:

Image
Tabela
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat