Zhduket një femër në Pejë - Bota Sot
Zhduket një femër në Pejë

Kronikë e zezë

Zhduket një femër në Pejë

Më: 30 maj 2020 Në ora: 10:20
Ilustrim

Një femër nga Peja është larguar dje nga shtëpia rreth orës 15:00, ndërsa ende nuk dihet vendndodhja e saj.

Për rastin janë njoftuar Policia e Kosovës të cilët kanë nisur hetimet.

“Rr. Mbreti Zog, Pejë 29.05.2020 – 15:00. Është raportuar se viktima femër  kosovare është larguar nga shtëpia dhe ende nuk dihet vend ndodhja e saj. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat