Fushë-Kosovë: Ia marrin paratë nga xhirollogaria përmes rrjeteve sociale, raporton në polici - Bota Sot
Fushë-Kosovë: Ia marrin paratë nga xhirollogaria përmes rrjeteve sociale, raporton në polici

Kronikë e zezë

Fushë-Kosovë: Ia marrin paratë nga xhirollogaria përmes rrjeteve sociale, raporton në polici

Më: 5 qershor 2020 Në ora: 11:17
Ilustrim

Një qytetar ka raportuar në polici se nga xhirollogaria e tij bankare i mungojnë disa mjete, të cilat sipas ankuesit ishin tërhequr përmes rrjetit social.

Në lidhje me rastin është njoftuar njësia e krimeve kibernetike dhe prokurori. Nuk raportohet për të arrestuar, përderisa rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat