Në Gjakovë, dy meshkuj rrahin një femër - Bota Sot
Në Gjakovë, dy meshkuj rrahin një femër

Kronikë e zezë

Në Gjakovë, dy meshkuj rrahin një femër

Më: 13 qershor 2020 Në ora: 11:37
Ilustrim

Një rast i dhunës ndaj femrës ka ndodhur në qytetin e Gjakovës.

Dy meshkuj kosovarë kanë ushtuar dhunë fizike ndaj një femre poashtu shtetase.

Të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

“Gjakovë, 12.06.2020-03:00.  Janë arrestuar dy të dyshuarit meshkuj kosovarë pasi që të njëjtit kanë ushtruar dhunë ndaj viktimës femër  kosovare. Të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti vazhdon  në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat