Goditet nga një i panjohur një femër në Prishtinë, pranon tretman mjekësor - Bota Sot
Goditet nga një i panjohur një femër në Prishtinë, pranon tretman mjekësor

Kronikë e zezë

Goditet nga një i panjohur një femër në Prishtinë, pranon tretman mjekësor

Më: 14 qershor 2020 Në ora: 12:59
Ilustrim

Një femër në Prishtinë, ka raportuar se derisa kishte qenë në objektin banesor ishte sulmuar fizikisht nga një person i panjohur e cila si pasojë e sulmit ka pranuar tretman mjekësor.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe janë duke e hetuar rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat