Rrihen mes vete e bëhen për spital, 8 persona përfundojnë në burg - Bota Sot
Rrihen mes vete e bëhen për spital, 8 persona përfundojnë në burg

Kronikë e zezë

Rrihen mes vete e bëhen për spital, 8 persona përfundojnë në burg

Më: 15 qershor 2020 Në ora: 09:56
Ilustrim

Të dielën në Prishtinë janë arrestuar tetë persona, pasi që dyshohet se janë përfshirë në një rrahje.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se mesditën e së dielës janë arrestuar tetë persona.

Sipas njoftimit, deri te arrestimi i tyre ka ardhur pasi që të gjithë ishin rrahur mes vete.

Siç bën të ditur Policia e Kosovës, si pasojë e rrahjes të gjithë kanë pësuar lëndime të lehta dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit të gjithë të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat