Grabitje me armë zjarri në Ferizaj - Bota Sot
Grabitje me armë zjarri në Ferizaj

Kronikë e zezë

Grabitje me armë zjarri në Ferizaj

Më: 15 qershor 2020 Në ora: 10:36
Ilustrim

Të dielën rreth orës 01:55 pas mesnatës, katër persona të armatosur nën kërcënim të armës ia kanë grabitur një femre disa para dhe një telefon celular.

Sipas viktimës të dyshuarit ndaj saj kanë përdorur dhunë fizike dhe si pasojë viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore të cilat janë duke e hetuar rastin.

Ata kishin hyrë në shtëpi për derisa ajo ishte aty.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat