48 aksidente trafiku për 24 orë, policia shqipton mbi 800 gjoba - Bota Sot
48 aksidente trafiku për 24 orë, policia shqipton mbi 800 gjoba

Kronikë e zezë

48 aksidente trafiku për 24 orë, policia shqipton mbi 800 gjoba

Më: 21 qershor 2020 Në ora: 09:39
Ilustrim

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë kanë ndodhur 48 aksidente trafiku.

Sipas stastistikave të Policisë së Kosovës, 24 nga këto aksidente ishin me të lënduar dhe 24 të tjerë me dëme materiale.

Për shkelje të ndryshme të rregullave të komunikacionit, policia njofton se janë shqiptuar gjithsej 852 gjoba.

Gjatë këtyre orëve, janë arrestuar 4 persona, tre prej të cilëve janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat