Prishtinë: I hyjnë përmes ballkonit në banesë dhe i vjedhin para dhe stoli ari - Bota Sot
Prishtinë: I hyjnë përmes ballkonit në banesë dhe i vjedhin para dhe stoli ari

Kronikë e zezë

Prishtinë: I hyjnë përmes ballkonit në banesë dhe i vjedhin para dhe stoli ari

Më: 25 qershor 2020 Në ora: 08:48
Foto Ilustrim

Një rast i një vjedhjeje është raportuar gjatë ditës së djeshme në Policinë e Kosovës. Një qytetare nga Prishtina ka raportuar se persona të panjohur i kanë hyrë në banesë pas mesnatës duke i vjedhur kështu para të gatshme dhe stoli ari

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat