Përfshihet nga zjarri një shtëpi në Graçanicë - Bota Sot
Përfshihet nga zjarri një shtëpi në Graçanicë

Kronikë e zezë

Përfshihet nga zjarri një shtëpi në Graçanicë

Më: 29 qershor 2020 Në ora: 09:32
Foto Ilustrim

Një shtëpi e cila është në ndërtim e sipër ishte përfshirë nga zjarri.

Njësitë policore dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe e kanë shuar zjarrin.

Ngjarja ka ndodhur në Graçanicë të dielën në ora 16:58, njofton raporti 24 orësh i policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat