Aksident në aksin Elbasan-Peqin, shoferja përplaset me bordurat, shpëton mrekullisht - Bota Sot
Aksident në aksin Elbasan-Peqin, shoferja përplaset me bordurat, shpëton mrekullisht

Kronikë e zezë

Aksident në aksin Elbasan-Peqin, shoferja përplaset me bordurat, shpëton mrekullisht

Më: 2 korrik 2020 Në ora: 17:50
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident ka ndodhur pak më parë në aksin Elbasan-Peqin.

Një femër ka ka humbur drejtimin e automjetit dhe është përplasur me bordurat.

Sikurse mund të shihet nga fotot e siguruara nga Ora News, ajo ka qenë e bllokuar brenda makinës deri në ardhjen e policisë dhe ambulancës.

Fatmirësisht u transportua në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat