Dje policia arrestoi 17 persona, 12 u dërguan në mbajtje - Bota Sot
Dje policia arrestoi 17 persona, 12 u dërguan në mbajtje

Kronikë e zezë

Dje policia arrestoi 17 persona, 12 u dërguan në mbajtje

Më: 3 korrik 2020 Në ora: 08:36
Ilustrim

Statistikat e fundit të publikuara nga Policia e Kosovës bëjnë me dije se dje janë arrestuar 17 persona, 12 prej tyre janë dërguar në mbajtje.

Po ashtu gjatë 24 orëve të fundit kanë ndodhur 14 aksidente trafiku me persona të lënduar dhe 27 të tjera vetëm me dëme materiale.

Për shkelësit e rregullave të trafikut, policia ka shqiptuar 1,198 gjoba.

Image
Tabela
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat