Që tri ditë është zhdukur një vajzë nga Mitrovica - Bota Sot
Që tri ditë është zhdukur një vajzë nga Mitrovica

Kronikë e zezë

Që tri ditë është zhdukur një vajzë nga Mitrovica

Më: 3 korrik 2020 Në ora: 12:31
Foto Ilustrim

Një person ka raportuar në polici se i është zhdukur mbesa që tri ditë.

Ai ka thënë se nuk ka njohuri për vendodhjen e saj.

Policia po merret me rastin.

“Mitrovicë 05.01.2020. 23:59. Me datën 08.01.2020 ankuesi mashkull /K Shqiptar raporton se mbesa e tij viktima femër K /Shqiptare është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vend ndodhja e saj”, njofton policia përmes raportit 24-orësh.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat