Aksident trafiku në Gërmi - Bota Sot
Aksident trafiku në Gërmi

Kronikë e zezë

Aksident trafiku në Gërmi

Më: 5 korrik 2020 Në ora: 19:29
Foto ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur afër pishinës së Gërmisë sot.

Në aksident janë përfshirë tri vetura.

Në vend të ngjarjes janë parë policia dhe autoambulanca.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat