Arrestohet pasi kërcënoi ish të fejuarën dhe babin e saj - Bota Sot
Arrestohet pasi kërcënoi ish të fejuarën dhe babin e saj

Kronikë e zezë

Arrestohet pasi kërcënoi ish të fejuarën dhe babin e saj

Më: 6 korrik 2020 Në ora: 11:36
Foto ilustrim

Një person i dyshuar është arrestuar dje në Prizren.

Arrestimi i tij është bërë pasi që i njëjti ka kanosur ish të fejuarën e tij dhe babain e saj, transmeton Indeksonline.

Nuk janë dhënë detaje shtesë, teksa në raportin e policisë thuhet se me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat