Arrestohet një person në Gjakovë, po punonte në bastore

Kronikë e zezë

Arrestohet një person në Gjakovë, po punonte në bastore

Më: 6 korrik 2020 Në ora: 11:42
Foto Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar mbrëmë një person të dyshuar në Gjakovë.

Arrestimi i tij është bërë pasi që i njëjti ishte duke punuar  në një bastore.

Nga policia janë gjetur dhe konfiskuar një shtëpize kompjuterike, një printer, katër televizor, një fletore, 31 tiketa të basteve dhe 56.90 euro para të gatshme.

Me vendim të prokurorit, pas intervisitmit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat