Prishtinasit me mëngjes ja vjedhin 11 kompjuter e 3 llaptop - Bota Sot
Prishtinasit me mëngjes ja vjedhin 11 kompjuter e 3 llaptop

Kronikë e zezë

Prishtinasit me mëngjes ja vjedhin 11 kompjuter e 3 llaptop

Më: 7 korrik 2020 Në ora: 09:18
Foto ilustrim

Një qytetar nga Prishtina ka raportuar se në mëngjesin e së hënës, persona të panjohur i kanë hyrë në lokalin e tij që ndodhet në rrugën “Rexhep Mala”, duke ia vjedhur kështu 11 kompjuter, tre llap-top, një ipad dhe një aparat fotografik.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat