Ra nga ballkoni teksaj rrotullohej, humb jetën tragjikisht invalidja në Berat - Bota Sot
Ra nga ballkoni teksaj rrotullohej, humb jetën tragjikisht invalidja në Berat

Kronikë e zezë

Ra nga ballkoni teksaj rrotullohej, humb jetën tragjikisht invalidja në Berat

Më: 7 korrik 2020 Në ora: 14:08
Foto Ilustrim

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Berat ku një grua ka humbur jetën në mënyrë tragjike. 

Bëhet fjalë për një 62-vjeçare me aftësi të kufizuara e cila ka rënë nga karroca me rrota.

Beruze Bejdo mësohet se ishte në ballkonin e shtëpisë private dhe në përpjekje për t'u rrotulluar ka rënë nga ballkoni.

Si pasojë e rënies 62-vjeçarja ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat