4 persona lëndohen në aksidentin Deçan-Pejë - Bota Sot
4 persona lëndohen në aksidentin Deçan-Pejë

Kronikë e zezë

4 persona lëndohen në aksidentin Deçan-Pejë

Më: 7 korrik 2020 Në ora: 22:45
Ilustrim

Katër persona kanë pësuar lëndimë trupore nga aksidenti që ka ndodhur në magjistralen Deçan Pejë, saktësisht në fshatin Lëbushë.

Në këtë aksident kanë qenë të përfshirë tri vetura.

Lajmin e ka konfirmuar për media, zëdhënësi i Polcisë Rajonale në Pejë, Driton Rugova.

 “Reth orës 21 Policia e Kosovës është informuar për një aksident trafiku që ka ndodhur në fshatin Lëbushë në komunën e Deçanit.

Në këtë aksident kanë qenë të përfshirë tri vetura dhe si pasojë e tij katër persona kanë pësuar lëndime trupore.

Të njejëtit janë dërguar për trajtim mjekësor në Spitalin Rajonal në Pejë”, ka thënë ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat