Pejë: Arrestohet burri që kishte mbyllur fëmijët dhe nuk u kishte dhënë as ushqim - Bota Sot
Pejë: Arrestohet burri që kishte mbyllur fëmijët dhe nuk u kishte dhënë as ushqim

Kronikë e zezë

Pejë: Arrestohet burri që kishte mbyllur fëmijët dhe nuk u kishte dhënë as ushqim

Më: 8 korrik 2020 Në ora: 09:01
Foto ilustrim

Dje në mëngjes është arrestuar një burrë nga Peja si cili sipas policisë ka ushtruar dhunë fizikë ndaj fëmijëve të tij.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për shkak se kishte ushtruar dhunë fizike ndaj vajzës së tij të mitur viktimës femër kosovare si dhe fëmijëve tjerë të tij, të cilët i kishte mbyllë brenda në shtëpi duke mos u kujdesur as për ushqimin e tyre”, thuhet në raport.

“Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari fillimisht është dërguar  për kontroll mjekësore në repartin e psikiatrisë, pastaj me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat