Raportohet i zhdukur një djalë me të meta mendore në Dush të Klinës - Bota Sot
Raportohet i zhdukur një djalë me të meta mendore në Dush të Klinës

Kronikë e zezë

Raportohet i zhdukur një djalë me të meta mendore në Dush të Klinës

Më: 8 korrik 2020 Në ora: 09:24
Foto ilustrim

Një burrë nga fshati Dush i Klinës ka raportuar në polici rreth mesditës se djali i tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer.

Ai ka njoftuar se i biri i tij ka problemeve shëndetësore mendore, transmeton Klan Kosova.

“Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat