Në 24 orët e fundit 37 aksidente trafiku dhe 1153 tiketa të shqiptuara - Bota Sot
Në 24 orët e fundit 37 aksidente trafiku dhe 1153 tiketa të shqiptuara

Kronikë e zezë

Në 24 orët e fundit 37 aksidente trafiku dhe 1153 tiketa të shqiptuara

Më: 8 korrik 2020 Në ora: 09:48
Foto ilustrim

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë shkaktuar 37 aksidente trafiku, ku prej tyre 17 kanë qenë me të lënduar dhe 20 të tjerë me dëme materiale.

Ndërsa, Policia e Kosovës gjatë të ditës së djeshme ka arrestuar 24 persona, 14 të tjerë janë në mbajtje, kurse një tjetër në ndalim.

Ndërkaq, për shkelje të ndryshme të rregullave në komunikacion, policia ka shqiptuar 1.153 tiketa trafiku.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat