Vjehrri dhe burri e bëjnë gruan për spital

Kronikë e zezë

Vjehrri dhe burri e bëjnë gruan për spital

Më: 10 korrik 2020 Në ora: 10:51
Ilustrim

Gjatë ditës së djeshme në Prizren është raportuar për dhunë në familje.

Pas kësaj, janë arrestuar dy meshkujë (babë e djalë), pasi të njëjtit kanë ushtruar dhunë fizike ndaj viktimes femer, e njëjta ka pranuar tretman mjeksor në Spitalin e Prizrenit. Me vendim të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat