​Kërcënon dhe u kërkon para prindërve, arrestohet - Bota Sot
​Kërcënon dhe u kërkon para prindërve, arrestohet

Kronikë e zezë

​Kërcënon dhe u kërkon para prindërve, arrestohet

Më: 12 korrik 2020 Në ora: 14:10
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Prishtinë, i cili brenda në shtëpi i kishte fyer dhe kishte kërkuar para nga prindërit e tij dhe më pas nga nervoza me një thikë e kishte lënduar veten në këmbë.

Policia thotë se si pasojë e veprimeve të të dyshuarit viktimat janë ndier të frikësuar dhe rrezikuar, andaj i dyshuari pasi ka marrë tretman mjekësor me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat