Burri nga Istogu largon gruan nga shtëpia - Bota Sot
Burri nga Istogu largon gruan nga shtëpia

Kronikë e zezë

Burri nga Istogu largon gruan nga shtëpia

Më: 12 korrik 2020 Në ora: 14:32
Istog

Policia në Istog ka arrestuar burrin, i cili ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes.

Po ashtu, i dyshuari e ka larguar gruan nga shtëpia.

Sipas raportit të policisë, i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull cili ndaj bashkëshortes së tij viktimës femër kishte ushtruar dhunë dhe e kishte larguar prej shtëpisë. I dyshuari pas intervistimit  me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt”, bën të ditur policia.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat