Arrestohet një person pasi gjatë punimeve të kundërligjshme të tij një dru ra mbi viktimën dhe i mori jetën - Bota Sot
Arrestohet një person pasi gjatë punimeve të kundërligjshme të tij një dru ra mbi viktimën dhe i mori jetën

Kronikë e zezë

Arrestohet një person pasi gjatë punimeve të kundërligjshme të tij një dru ra mbi viktimën dhe i mori jetën

Më: 13 korrik 2020 Në ora: 10:52
Foto ilustrim

Është arrestuar një person i dyshuar në Rugovë, pasi që i njëjti ishte duke kryer punime të kundërligjshme dhe gjatë këtyre punimeve dyshohet se një dru ka rënë mbi viktimën i cili si pasojë e lëndimeve ka ndërruar jetë.

Viktima me urdhër të prokurorit është dërguar në IML për obduksion, teksa i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat