Tre persona e rrahin një qytetar të Gjakovës, e bëjnë për spital - Bota Sot
Tre persona e rrahin një qytetar të Gjakovës, e bëjnë për spital

Kronikë e zezë

Tre persona e rrahin një qytetar të Gjakovës, e bëjnë për spital

Më: 13 korrik 2020 Në ora: 10:59
Foto ilustrim

Viktima ka raportuar se është sulmuar nga tre persona në Gjakovë.

I njëjti ka pësuar lëndime trupore dhe pas kësaj ka marrë tretman mjekësor.

Rasti në fjalë është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat