Dëmton disa përçues të rrymës në Gjilan - Bota Sot
Dëmton disa përçues të rrymës në Gjilan

Kronikë e zezë

Dëmton disa përçues të rrymës në Gjilan

Më: 13 korrik 2020 Në ora: 11:01
Foto ilustrim

Një person ka dëmtuar disa përçues të rrymës në Gjilan.

Lidhur me rastin janë njoftuar të gjitha njësitë përkatëse dhe prokurori kompetent.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat