Plagoset një person në Istog - Bota Sot
Plagoset një person në Istog

Kronikë e zezë

Plagoset një person në Istog

Më: 13 korrik 2020 Në ora: 11:13
Foto ilustrim

Është arrestuar një i dyshuar në Istog.

I njëjti ka shtënë me armë zjarri në ajër dhe dyshohet se plumbi qorr ka qëlluar viktimën mashkull.

Sipas policisë, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është duke marrë trajtim mjekësor.

Rasti ka ndodhur të dielën në orën 16 e 20 minuta.

Me urdhër të prokurorit të rastit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat