Aksident me vdekje në Tiranë - Bota Sot
Aksident me vdekje në Tiranë

Kronikë e zezë

Aksident me vdekje në Tiranë

Më: 14 korrik 2020 Në ora: 13:28
Foto Ilustrim

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën dytësore Tiranë-Durrës dhe viktimë ka mbetur drejtuesja e një makine.

30-vjeçarja me inicialet E. D., ka humbur jetën nga aksidenti, pasi makina që ajo drejtonte ka humbur kontrollin.

Njoftimi i Policisë së Tiranës

Njoftimi i pòlicisë: Më datë 14.07.2020, rreth orës 12:35, në rrugën dytësore Durrës-Tiranë, tek City Park, mjeti me drejtuese shtetasen E.D., 30 vjeçe ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dal nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat