Abuzuan me 17-vjeçaren dhe e droguan, gjykata jep masën për 5 të arrestuarit - Bota Sot
Abuzuan me 17-vjeçaren dhe e droguan, gjykata jep masën për 5 të arrestuarit

Kronikë e zezë

Abuzuan me 17-vjeçaren dhe e droguan, gjykata jep masën për 5 të arrestuarit

Më: 14 korrik 2020 Në ora: 16:51
Foto Ilustrim

Gjykata e Krujës ka dhënë masën ndaj pesë personave të arrestuar në lidhje me abuzimin dhe drogimin e një vajze 17-vjeçare në këtë zonë.

Gjykata ka vendosur masën “burg pa afat” për Edison Cacën (Çangu), Fatjon lekën dhe Arbis Shimën. Sakaq gjykata ka vendosur masën “arrest shtëpie”, për Leonard Stafa dhe “detyrim paraqitje” për një tejtër person.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat