Policia arreston tre gjakovarë, iu gjetën 3 kilogramë marihuanë në veturë - Bota Sot
Policia arreston tre gjakovarë, iu gjetën 3 kilogramë marihuanë në veturë

Kronikë e zezë

Policia arreston tre gjakovarë, iu gjetën 3 kilogramë marihuanë në veturë

Më: 15 korrik 2020 Në ora: 10:30
Foto Ilustrim

Në Gjakovë policia ka arrestuar tre persona, pasi që gjatë kontrollit në automjetin e tyre me të cilin udhëtonin u janë gjetur dhe sekuestruar një sasi substancë e dyshuar narkotike e llojit
Marihuanë në peshë prej 3kg e 141 gram, katër telefona mobil , katër copë fishekë të kalibrit 7.65mm dhe automjeti .

Me vendim të prokurorit tre të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat