27 aksidente në 24 orët e fundit në Kosovë, një i vdekur dhe 12 të lënduar - Bota Sot
27 aksidente në 24 orët e fundit në Kosovë, një i vdekur dhe 12 të lënduar

Kronikë e zezë

27 aksidente në 24 orët e fundit në Kosovë, një i vdekur dhe 12 të lënduar

Më: 27 korrik 2020 Në ora: 09:56
Ilustrim

Gjatë 24 orëve në Kosovë kanë ndodhur një numër i madh i aksidenteve.

Bazuar në të dhënat e publikuara nga Policia e Kosovës, janë shënuar gjithsejt 27 aksidente.

Nga këto një person ka vdekur dhe 12 të tjerë kanë marrë lëndime trupore.

Sipas policisë janë shqiptuar edhe 947 gjoba në trafik.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat