Sulmohet seksualisht një femër në Ferizaj - Bota Sot
Sulmohet seksualisht një femër në Ferizaj

Kronikë e zezë

Sulmohet seksualisht një femër në Ferizaj

Më: 31 korrik 2020 Në ora: 12:15
Foto ilustrim

Një femër në Ferizaj, është raportuar se është sulmuar seksualisht.

Policia ka thënë se e njëjta pas rastit ka kërkuar ndihmë mjekësore, teksa dyshohet se është sulmuar seksualisht nga një person.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Detaje tjera rreth këtij rasti nuk janë dhënë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat