23 vjeçari shtyp me makinë këmbësorin në Tiranë - Bota Sot
23 vjeçari shtyp me makinë këmbësorin në Tiranë

Kronikë e zezë

23 vjeçari shtyp me makinë këmbësorin në Tiranë

Më: 31 korrik 2020 Në ora: 17:20
Foto Ilustrim

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në kryeqytet.Një automjet ka përplasur një këmbësor duke e lënë të vdekur.

Ngjarja ka ndodhur pranë Institutit Bujqësor.Mjeti me drejtues shtetasin K.D., 23 vjeç, ka aksidentuar këmbesorin shtetasin GJ.L., 71 vjeç, i cili si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë në spital.

Më datë 31.07.2020, rreth orës 15:55, në Institut Bujqësor mjeti me drejtues shtetasin K.D., 23 vjeç, ka aksidentuar këmbesorin shtetasin GJ.L., 71 vjeç, i cili si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë në spital.

Drejtuesi i mjetit është shoqeruar në ambientet e Komisariatit Nr.3, për veprime të metejshme.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat